Lista aktualności Lista aktualności

XV Integracyjny Turniej w Koszykówkę

W dniu 22.11.2014 roku w Drzonkowie odbył się XV Integracyjny Turniej w Koszykówkę o Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze w ramach imprezy edukacyjno-promocyjno-sportowej "Na sportowo z Wsadzikiem".

Po raz 9 na 15 rozegranych dotychczas turniejów zwyciężyła drużyna z Nadleśnictwa Przytok. Drugie miejsce zajęła drużyna RDLP w Zielonej Górze. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Nadleśnictwa Wolsztyn, która to zdobyła również puchar w klasyfikacji fair play. Każda z drużyn otrzymała puchar ufundowany przez Dyrektora RDLP w Zielonej Górze a  zawodnicy pamiątkowe medale w kolorze w zależności od zdobytego miejsca przez drużynę.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turniej ze średnią 32 pkt. na mecz został zawodnik z Nadleśnictwa Przytok Przemysław Popiół, który to otrzymał statuetkę ufundowaną przez Przewodniczącego Związku Leśników Polskich przy RDLP Zielona Góra.

Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybrano gracza z RDLP Zielona Góra Jacka Żygalskiego, który otrzymał nagrodę ufundowaną przez Dyrektora RDLP w Zielonej Górze.